III cz. Najpiękniejsze plaże Majorki


Nie widziałam brzydkiej plaży na Majorce. Dla miłośników białego piasku i błękitnego morza to raj.
Można pomyśleć, że na każdym obrazku czy pocztówce wszystko wygląda cudnie i kolorowo - tutaj faktycznie tak jest. Poniżej tylko kilka z kilkudziesięciu pięknych plaż.

Cala Agulla 


Es Trenc


 Pollenca

Cala Mondrago


Jest też pewne ciekawe miejsce, do którego prowadzi kręta i niesamowita droga. Sa Calobra na północy. Moc wrażeń gwarantowana!
a na dole czeka na nas...







Zdjęcia zaczerpnięte z : http://www.spain-holiday.com oraz prywatne archiwum.

6 comments:

  1. Cudnieeeeeeeeee! Raj na ziemi!

    ReplyDelete
  2. mimo iż za plażowanie nie przepadam, to z miłą chęcią zaszyłabym się tam pod jakąś palmą i oddała się rozmyśleniom ;)

    ReplyDelete
  3. Byłam i potwierdzam - Majorka jest boska! Piękne plaże, piękna stolica wyspy - Palma, naprawdę świetne miejsce na letni wypoczynek. Polecam!

    ReplyDelete
  4. ja tez bylam i polecam - mega miejsce;) a jeszcze jak ktos sie wspina po skalach to raj na ziemi:)

    A jesli chcesz poczytac wiecej o zasadach zdrowego stylu zycia, cwiczeniach, treningach , fitnessie itp to wskocz na http://beslimuk.blogspot.co.uk/

    ReplyDelete
  5. Oh też byliśmy w tych miejscach :) Raj dla turystów :)
    Mi się Majorka bardzo podobała :)

    ReplyDelete
  6. Na Majorce spędziłam chyba najlepsze wakacje w moim życiu, koniecznie muszę kiedyś jeszcze raz odwiedzić to miejsce, cudnie tam jest! Pozdrawiam ciepło:)

    ReplyDelete

 

Blogger news

Blogroll

About