Można pomyśleć, że na każdym obrazku czy pocztówce wszystko wygląda cudnie i kolorowo - tutaj faktycznie tak jest. Poniżej tylko kilka z kilkudziesięciu pięknych plaż.
Cala Agulla
Es Trenc
Pollenca
Cala Mondrago
Jest też pewne ciekawe miejsce, do którego prowadzi kręta i niesamowita droga. Sa Calobra na północy. Moc wrażeń gwarantowana!
a na dole czeka na nas...
Zdjęcia zaczerpnięte z : http://www.spain-holiday.com oraz prywatne archiwum.



Cudnieeeeeeeeee! Raj na ziemi!
ReplyDeletemimo iż za plażowanie nie przepadam, to z miłą chęcią zaszyłabym się tam pod jakąś palmą i oddała się rozmyśleniom ;)
ReplyDeleteByłam i potwierdzam - Majorka jest boska! Piękne plaże, piękna stolica wyspy - Palma, naprawdę świetne miejsce na letni wypoczynek. Polecam!
ReplyDeleteja tez bylam i polecam - mega miejsce;) a jeszcze jak ktos sie wspina po skalach to raj na ziemi:)
ReplyDeleteA jesli chcesz poczytac wiecej o zasadach zdrowego stylu zycia, cwiczeniach, treningach , fitnessie itp to wskocz na http://beslimuk.blogspot.co.uk/
Oh też byliśmy w tych miejscach :) Raj dla turystów :)
ReplyDeleteMi się Majorka bardzo podobała :)
Na Majorce spędziłam chyba najlepsze wakacje w moim życiu, koniecznie muszę kiedyś jeszcze raz odwiedzić to miejsce, cudnie tam jest! Pozdrawiam ciepło:)
ReplyDelete